Kauden 2019 VIGS hallituksen muodostavat:

Puheenjohtaja
Juuso Ilkka
puh. 050 525 7512
juusoilkka@hotmail.com

Kapteeni
Pekka Aalto
puh. 0400 429 201
pekka.aalto@finnair.fi

Ladykapteeni, naistoimikunta (PJ)
Mia Himanen
puh. 040 745 4823
mia.himanen@vierumaki.fi

Kilpailutoimikunta (PJ)
Aarre Salonen (pj)
puh. 0400 504 605
salonenaarre@gmail.com

Senioritoimikunta (PJ)
Pasi Luumi (pj)
puh. 040 0716519
pasi.luumi@luhta.fi

Nuorisotoimikunta (PJ)
Ville Vaimala (Nuorisovastaava / Juniorivalmentaja)
puh. 0400 815 119
ville.vaimala@gmail.com

Miestoimikunta (PJ)
Jarmo Airamo
puh. 0400 439 033
omariajj@gmail.com

Klubi- ja tasoitustoimikunta (PJ)
Jyrki Aaltonen (ViGS:n sihteeri ja rahastonhoitaja)
puh. 040 817 2018
jyrki.hs.aaltonen@gmail.com

Vierumäki Golf Oy:n edustaja
Tapani Ilkka
tapani.ilkka@phnet.fi